Konsultavimas ir priežūra

„Namai A+“ vykdo autorinę projekto įgyvendinimo priežiūrą, teikia nepriklausomas konsultacijas specifiniais statybų klausimais.

Idealiu atveju namą suprojektavusi įmonė turi koordinuoti projekto įgyvendinimą: gauti statybos leidimus, konsultuoti užsakovą rangos sutarčių sudarymo klausimais, padėti parinkti statybines medžiagas tiekiančius partnerius, o taip pat prižiūrėti, kad statybininkai laikytųsi pasyvaus namo statybos technologinių reikalavimų.

Galimybė “iš vienų rankų ” suteikti klientams projektavimo ir konsultacijų statybų organizavimo klausimais paslaugas yra “Namai A+” privalumas. Įmonės ekspertai teikia profesionalias konsultacijas ir koordinuoja energijos beveik nevartojančio namo statybos procesą, laikantis “Passivhaus” Vokietijos instituto standartų, viršijančių lietuviškus statybų reglamentus.

“Namai A+” ekspertai randa sprendimus kaip Jūsų svajonę paversti realybe, suderinant suinteresuotų šalių interesus ir pasiekiant statybų ekonomiškumo bei numatytų kokybės standartų ir terminų laikymosi.

„Namai A+“ paslaugų kryptys

  • Energijos beveik nevartojančių (pasyvių) namų projektavimas
  • Rangovų parinkimas energijos beveik nevartojančio namo statybai arba renovacijai
  • Rangovų parinkimas pasyvaus namo statybai arba renovacijai
  • Autorinė statybų priežiūra
  • Teritorijų planavimas
  • Dokumentacijos tvarkymas statybų leidimams gauti
  • Konsultacijos dėl specifinių statybos sričių

01
TERMINŲ LAIKYMASIS

Ekspertų grupė, sudaryta iš įvairių statybos sričių profesionalų, sudaro tikslią statybos etapų prognozę ir užtikrina numatytų terminų laikymąsi.

02
KOKYBĖS STANDARTŲ UŽTIKRINIMAS

Visi įmonės darbuotojai yra aukštąjį išsilavinimą ir patirtį turintys atestuoti ekspertai. Daug metų koordinavę mažų ir didelių statybų procesą, pasieksime kokybės ir standartų laikymosi su skirtingo pasirengimo lygio statybininkų brigadomis.

03
EKONOMIŠKAS REZULTATAS

Mūsų dalyvavimas visose statybų etapuose sutaupo klientų lėšas ir apsaugo nuo netikėtumų iš statybininkų pusės. Savo biuro darbą taip pat organizuojame ekonomiškai.

04
SERTIFIKAVIMAS

Būdami vieninteliai Vakarų Lietuvoje sertifikuoti pasyvių namų projektuotojai, užtikriname mūsų suprojektuotų pasyvių namų oficialų sertifikavimą. Tai būtų ypač naudinga, jeigu pardavinėsite namą.

05
SĖKMINGA PATIRTIS

Mūsų įmonės projektuotojai yra parengę virš 300 statybos techninių projektų, tarp kurių jau yra pasyvių namų projektai. Įmonėje dirba 3 architektai, 3 konstruktoriai, taip pat inžinieriai ir vadybininkai. Be šios komandos nebūtume sėkmingi.

Išmintingas sprendimas

Išmintingą sprendimą galite priimti Jus, o mes pateiksime savo argumentus, paskatinančius mąstyti renkantis paslaugas ir jas teikiančią įmonę:

  1. Mokytis iš savo klaidų statybose yra itin brangu, todėl patikėkite statybų koordinavimą didelę patirtį turinčiai įmonei.
  2. Rinkitės įmonę, kuriai jūsų namo projektavimui ir statybos koordinavimui nereikės priimti naujų darbuotojų, pradėti bendradarbiauti su nepatikrintomis įmonėmis.
  3. Siekdami turėti itin mažų energetinių sąnaudų namus, paveskite statybų priežiūrą projektą parengusiai įmonei, turinčiai pasyvių namų priežiūrai sertifikuotus darbuotojus.