Nemokamas seminaras apie efektyvų energijos naudojimą

09.11.10

Ar Jus domintų galimybės mokėti už šildymą keliais tūkstančiais mažiau? Sužinoti, kaip naujosios technologijos ir medžiagos gali sumažinti energijos vartojimą privačiuose namuose ir daugiabučiuose? Pabendrauti su namų projektavimo, šildymo ir renovacijos specialistais? Pajusti, ką reiškia vairuoti elektromobilį, pamirštant apie degalų kainas!

Kviečiame visus besidominančius energijos taupymu, efektyvių energijos vartojimu, atsinaujinančių šaltinių panaudojimu statant ar renovuojant namus į nemokamą seminarą „Energetiškai Efektyvūs Namai“ Klaipėdoje, liepos 18 d.

Seminaro metu bus pristatytos:

  • energiją taupančios technologijos ir būdai;
  • alternatyvių energijos šaltinių panaudojimo galimybės;
  • pirma Vakarų Lietuvoje pasyvių namų gyvenvietė “Žalieji Leliai”;
  • elektromobilis, o kiekvienas norintis galės jį išbandyti.

Renginį organizuoja VšĮ „Ecovizija“ ir sertifikuota pasyvių namų projektavimo įmonė „Namai A+“ Registracija el. paštu info@ecovizija.lt arba mob. telefonu +370 620 16012, 10:00.

Jei Jus domina seminaras, tačiau tuo metu negalėsite jame dalyvauti, susisiekite su mumis. Pakviesime į nemokamą individualią konsultaciją, kurios metu sertifikuoti specialistai Jus nemokamai pakonsultuos ir suteiks informacijos apie pasyviuosius namus, technologijas ir efektyvaus energijos vartojimo galimybes.