Kas naujo?

Naujas projektas

03.10.12

Namai A+ parengė naują LYGA projektą - tai energiniai efektyvus namas, suprojektuotas taip, kad vartotų; kuo mažiau energijos: du aukštai, kompaktiškas tūris, integruotos inžinerinės sistemos. Namas skirtas keturių asmenų šeimai ir jame yra viskas ko reikia

Skaityti toliau

Pasyvūs namai - Lietuvos valstybinės televizijos dėmesio centre

30.03.12

Pavasarį dalyvavome LTV reportaže apie pasyvių namų projektų ir technologijų vystymą Lietuvoje ir pristatėme pirmą sertifikuojamą pagal tarptautinius standartus pasyvų namą Lietuvoje. Jį suprojektavo Namai A+ projektuotojų komanda, o VšĮ "Ecovizija" įgyvendina projektą.

Pasyvus namas - ateities standartas

09.11.10

Energetiškai taupius (kitaip - pasyvūs namai),siūlančių bendrovių atsiranda vis daugiau. Remiantis šį pavasarį Europos Komisijos patvirtintais naujais standartais, nuo 2018 m. visi Europoje statomi nauji pastatai turės būti energetiškai efektyvūs. Šią normą jau po kelerių metų reikia perkelti į Lietuvos teisę, tad specialistai tikina, kad pasyvūs namai netrukus taps ne naujiena, o įprastu standartu.

„Manau, kad kitų metų pradžioje pasyvius namus skaičiuosime dešimtimis, dar po dvejų metų turėtume pasiekti šimtus. Tai bus ir privatūs, ir daugiabučiai namai“, – prognozuoja Aidas Vaičiulis, Nacionalinės pasyviojo namo vystytojų asociacijos direktorius.

Plačiau

Diskusija žurnale "Veidas"

30.06.11

Kodėl pasyvius namus reikia statyti jau šiandien? Kas įvyks 2018 m. ir kokią įtaką tai turės nekilnojamojo turto rinkai? Atsakymus į šiuos klausimus sužinosite perskaičius diskusiją, surengta žurnalo "Veidas".

Plačiau

Nemokamas seminaras apie efektyvų energijos naudojimą

28.06.11

Ar Jus domintų galimybės mokėti už šildymą keliais tūkstančiais mažiau? Sužinoti, kaip naujosios technologijos ir medžiagos gali sumažinti energijos vartojimą privačiuose namuose ir daugiabučiuose? Pabendrauti su namų projektavimo, šildymo ir renovacijos specialistais? Pajusti, ką reiškia vairuoti elektromobilį, pamirštant apie degalų kainas!

Kviečiame visus besidominančius energijos taupymu, efektyvių energijos vartojimu, atsinaujinančių šaltinių panaudojimu statant ar renovuojant namus į nemokamą seminarą „Energetiškai Efektyvūs Namai“ Klaipėdoje, liepos 18 d.

Skaityti toliau ir registruotis

Pasyvūs namai - naujas filmas

24.06.11

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Namai A+ ir VšĮ Ecovizija kartu su partneriais parengė filmą apie pasyvius namus, jų technologijas ir Žaliųjų Lelių kvartalą! Spauskyte nuorodą "Žiūrėti filmą", kad sužinoti, kodėl pasyvuosiuose namuose Jūs mokėsite už šildyma 80 proc. mažiau.

Žiūrėti filmą

Pasyvių namų prezentacija

28.05.11

Kviečiame visus besidominančius pasyviais namais ir jų efektu sąskaitai už šildymą atsisiųsti mūsų seminaro „Energetiškai efektyvus Namas - kelias į energetinę nepriklausomybę“ medžiagą. Power point prezentaciją rasite paspaudus nuorodą.

Parsisiųsti prezentaciją

Pasyvūs Namai A+ parodoje

05.05.11

Balandžio 27 – 30 d. kiekvienas galėjo pabendrauti su mumis parodoje „Individuali statyba 2011“. Net keli šimtai žmonių pasinaudojo proga susipažinti su mūsų pasyvių namų kvartalo projektu, naudojamomis medžiagomis ir technologijomis.

Negalėjote atvykti į parodą?

Kiekvienas besidominantis galimybe mokėti mažiau už šildymą ir gyventi moderniame name, gali susisiekti su mumis ir atvykti nemokamai konsultacijai!

Skaityti daugiau

Susitinkame parodoje!

10.03.11

2011 m. balandžio 27 - 30 d. Klaipėdoje įvyks kasmetinis renginys "Individuali statyba 2011". Kviečiame visus planuojančius statyti arba gyventi individualiame name atvykti ir užsukti į mūsų energetiškai efektyvių namų stendą. Supažindinsime su galimybėmis sumažinti namo išlaikymo išlaidas, patarsime Jums rūpimais klausimais.

O balandžio 27 d. 15 val. kviečiame Jus į teminį seminarą „Energetiškai efektyvus Namas - kelias įenergetinę nepriklausomybę“, kur Namai A+ kartu su partneriais pristatys energiškai efektyvių namų projektus ir technologijas.

Iki susitikimo "Individuali statyba 2011"!

Pasyvaus namo projektas

09.11.10

Kviečiame susipažinti su "Namai A+" energetiškai efektyvaus namo projektu. Tai pirmas Vakarų Lietuvoje įgyvendinamas sertifikuotas pasyvus namas.

Numatoma statybų pradžia - 2011 m. gegužės 15 d., o jau rugsėjį mes Jus pakviesime dalyvauti atvirų durų dienoje!

Pilną informaciją ir vizualizacijas galima peržiūrėti projekto puslapyje.