Projektavimas

“Namai A+” specializacija - energijos beveik nevartojančių namų projektavimas. Anksčiau už kitus Vakarų Lietuvoje pradėjome projektuoti šio tipo namus, kadangi dėl brangstančių energijos kainų tapo ekonomiškai efektyvu rinktis A+ lygio namus. Šiuo metu mes projektuojame skirtingu energinio efektyvumo namus, priklausomai nuo užsakovo pageidavimų. Baigėme specialius mokslus Vokietijoje ir turime sertifikuotus specialistus, projektuojančius A++ klasės namus (Europoje žinomi kaip “pasyvūs namai”), kurios sunaudoja 80 proc. mažiau energijos nei įprasti namai.

300

Prieš įkurdami energijos beveik nevartojančių namų projektavimo ir statybų organizavimo padalinį, bendrovės projektuotojai jau buvo sukaupę reikšmingą projektavimo praktiką - skaičiuojant nuo įmonės įkūrimo momento buvo parengta 300 techninių statybos projektų. Tarp jų buvo privačių gyvenamųjų namų statybos, daugiabučių renovacijos projektai, taip pat projektavimas įvairių verslo sričių užsakovams: prekyba, visuomeninis maitinimas, viešbučiai, sandėliavimas, administraciniai biurai ir kitos.

“Namai A+” projektuoja energijos beveik nevartojančius individualius namus, komercinius pastatus, vykdo renovaciją, pasitelkiant energijos beveik nevartojančių namų technologijas :

Individualūs namai

Energijos beveik nevartojantis namas - tai jaukus ir šiltas namas, Jūsų norimo didžio, formos, spalvos. Jūs galite pasirinkti tiek iį jau paruoštų projektų, tiek susisiekti su mumis dėl individualaus sprendimo. Svarbu, kad namas atitiktų Jūsų poreikius ir norus. Europoje šio namo standartas vadinamas “pasyvus namas”. Nuo 2018 m. “pasyvių namų ” statyba taps privaloma visoje Europos Sąjungoje.

Komerciniai pastatai

Energijos beveik nevartojantis namas gali būti ne tik gyvenamasis - viešosios ir komercinės paskirties energijos beveik nevartojančių pastatų pasaulyje statoma nemažiau nei individualių. Tiek verslo, tiek valstybinis sektorius siekia optimizuoti savo išlaidas ir nuolat žvalgosi investicijų galimybių. Modernus pastatas, kurio išlaikymas kainuoja nuo 75% iki 90% mažiau, puikiai atitinka šiuos kriterijus.

Renovacija

Kiekvienas namas gali tapti energetiškai efektyviu. Senuose pastatuose galimybės sumažinti šildymo išlaidas dar didesnės, nei naujuose, kurie savaime naudoja mažiau energijos. Dažnai pamirštama, kad po pastato renovacijos Jus ne tik gaunate mažesnes sąskaitas už šildymą – Jus gyvenate bute, kuris kainuoja žymiai brangiau. Renovacija padidina Jūsų namo vertę, o tai tikra investicija į nekilnojamąją turtą.

Įmonės ekspertai turi patirtį visose įvardytose projektavimo srityse, yra sertifikuoti Vokietijos “Passivehaus institut” specialistai. Jūs galite bet kuriuo metu susisiekti su mūsų energetiškai efektyvių namų ekspertais ir sužinoti viską apie naujausias namų statybos technologijas, galimybes gyventi ir dirbti ekonomiškame, jaukiame, šiltame ir ekologiškame pastate.

Skaityti pilną įmonės aprašymą...